Jedną z najbardziej istotnych kwestii w trakcie projektowania łazienki jest wybór odpowiednich baterii prysznicowych. W aktualnej ofercie wielu sklepów, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, natknąć się można na niezwykle obszerny ich wybór. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na asortyment sklepów specjalistycznych. W przypadku gdy mieszkasz w pobliżu stolicy, w miastach takich jak Otwock, Halinów czy Sulejówek warto skorzystać z oferty Inter-Keram.

Jak wybrać odpowiednie baterie?

Ale w jaki sposób wybrać taką armaturę, która spełni wszystkie wymagania naszych domowników? Trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. Po pierwsze, musimy wybrać rodzaj baterii, jaką chcemy mieć w swojej łazience. Istnieją:

  • baterie umywalkowe
  • baterie prysznicowe

Zarówno jedne i drugie możemy podzielić na:

  • baterie ścienne
  • baterie podtynkowe

Wszystkie rodzaje mają swoje wady i zalety. Wybór należy tylko do nas. Warto pościwięcić trochę czasu, aby poczytać na ten temat i znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla nas.

Pamiętaj

Nie gra roli to, czy mieszkasz w stolicy, czy też w mniejszym mieście, jak. na przykład Sulejówek, Otwock, Halinów… W każdej chwili możesz zapoznać się z asortymentem na stronie www. Dzięki temu będziesz miał gwarancję, że produkt, którego poszukujesz, znajduje się aktualnie w ofercie sklepu. Dodatkowo, jeśli chcesz mieć sto procent pewności, przed przyjazdem, skontaktuj się telefonicznie i zapytaj o dostępność. 

Bateria powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również pasująca do wnętrza

W dodatku należy pamiętać o tym, że dobrze, by bateria do prysznica dobrze komponowała się z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki. Kiedy odpowiednio dobierzemy jej wygląd, to możemy mieć pewność, że całe pomieszczenie będzie prezentować się świetnie. Jeśli zaś bateria do prysznica będzie się wyróżniać tym, że nie pasuje do reszty, to niestety, nie będzie to wyglądało dobrze.

Świetnym wyborem będą także baterie prysznicowe, które charakteryzują się bardzo niskim zużyciem wody. W ten sposób pomożemy nie tylko środowisku, ale i stanowi naszego konta. Ekologiczna bateria do prysznica zapewnia bowiem wielkie oszczędności.